Elektrické gélové zbrane

Pre deti aj dospelých

Návod na prípravu munície

Elektrická gélová zbraň M416

Elektrická zbraň, imitujúca model M416 s dostrelom až 15-20m a rýchlosťou strely 16m/s. 

63,99€

/ balenie obsahuje nabíjací kábel, šrobovák na otvorenie krytu batérie, batéria, ochranné okuliare, zásobník, 3000 guličiek /

Elektrické gélové zbrane – zábava pre deti aj dospelých

Hľadáte aktivitu, ktorá by vám priniesla množstvo zábavy? Uvítali by ste niečo, čo je finančne
dostupné pre každého? Ideálne by bolo, keby išlo o aktivitu, ktorú je možné vykonávať ako
v interiéri, tak aj v exteriéri? Ak áno, máme pre vás riešenie! Sú ním elektrické gélové zbrane.
Popularita takýchto zbraní postupom času narastá a niet sa čomu diviť. Ide o zábavnú aktivitu, ktorá prinesie radosť každému, či už deťom alebo dospelým – veku sa medze nekladú! Zabávať sa s nimi môžete napríklad na záhrade, či už strieľaním do plechoviek alebo do iného terča. Ani v prípade nepriaznivého počasia však nezostanete bez programu, pretože elektrické gélové zbrane sú vhodné aj pre používanie v interiéri.

Bezpečnosť je prvoradá
Obávate sa, že by ste sebe alebo niekomu inému mohli pomocou elektrickej gélovej zbrane spôsobiť zranenie? Ak áno, môžeme vás uistiť, že obávať sa skutočne nemusíte. Vďaka tomu, že elektrické gélové zbrane sa nabíjajú gélovými guličkami, je ich bezpečnosť veľmi vysoká. Gélové guličky sú mäkké a pri náraze do objektu, akým je napríklad nábytok či okno, nespôsobia žiadne poškodenie. V prípade zasiahnutia osoby nedôjde k vzniku žiadneho zranenia, keďže gélové guličky sú natoľko mäkké, že po ich zasiahnutí nebude pokožka nijako poškodená. Aj napriek vysokej bezpečnosti elektrických gélových zbraní odporúčame, aby boli zverené do rúk osobám, ktoré majú 12 a viac rokov a zároveň dbajte na to, aby osoby pri manipulácií s týmito zbraňami nosili ochranné okuliare, ktoré sú tiež súčasťou balenia.

 

Nákupný košík
Domov
Zbrane
Guličky
0
Návrat hore