Ako zabrániť zasekávianiu gélových guličiek?

Nie je nič lepšie, ako sa stretnúť s priateľmi a dať si gélovú bitku s blastermi. To sú vždy tie najlepšie chvíle, žiadny neporiadok, čo znamená žiadne upratovanie po zábave. Niekedy sa môže zábava zastaviť kvôli nesprávnej príprave. Tu je niekoľko spôsobov, ako sa uistiť, že si to užijete!

Možno si kladiete otázku: „Prečo sa mi zasekávajú gélové guľôčky?“ Možno si kladiete otázku: „Prečo sa mi zasekávajú gélové guľôčky?

Tu je niekoľko dôvodov:

Najčastejším dôvodom je, že vaše gélové korálky nedorástli do plnej veľkosti. Každý gélový blaster má špecifickú veľkosť gélových guľôčok, ktoré sa zmestia do pištole, v prípade blasterov je veľkosť guľôčok 7-8 mm. Musíte sa uistiť, že gélové guľôčky narástli na plnú veľkosť. Najlepší spôsob, ako sa uistiť, že gélové guľôčky narastú do plnej veľkosti, je zabezpečiť, aby bolo vo vedre, v ktorom sa gélové guľôčky pestujú, dostatočné množstvo vody. Po 3 – 4 hodinách pestovania by malo byť nad gélovými guľôčkami stále dostatok vody.

Ďalším častým dôvodom, prečo sa gélové guľôčky zasekávajú, je, že v komore gélovej pištole môže byť niekoľko polámaných gélových guľôčok. Tento problém najlepšie vyriešite tak, že z gélového blastera vyberiete násypku, otočíte blaster hore nohami a vystrelíte z neho. Buďte opatrní! V komore môžu byť nasaté gélové guľôčky, preto strieľajte smerom, kde sa nikomu nič nestane. Po tomto úkone by malo byť vaše zaseknutie opravené a mali by ste byť pripravení vyraziť.

Výkon a rýchlosť:

Ďalšia vec, na ktorú by ste mali dbať, je uistiť sa, že sú batérie vášho blastera plne nabité. Nedokážeme vyjadriť, aké je to dôležité pre výkon vašich gélových blasterov. Výkon a rýchlosť vašich blasterov závisí od použitej batérie. Ak je batéria plne nabitá, budete mať silnejšie a rýchlejšie výstrely.

Dúfame, že vám tieto tipy pomôžu užiť si svoje gélové blastery o niečo viac!

Elektrická zbraň AK-47

Original price was: 79,98 €.Current price is: 67,98 €.

Elektrická zbraň AKM

Original price was: 35,99 €.Current price is: 32,39 €.
Nákupný košík
Návrat hore